Marmara Loft Projesi Fiyatları Ve Teslim Tarihi

Marmara Loft Proje Detayları

Marmara Loft projesi İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Kartal’da Görgülü İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 18 katlı 2 blok halinde tasarlanan projede 152 adet konut bulunuyor. Her blokta 76 adet dairenin yer aldığı Marmara Loft projesinde 1 oda 1 salon daire bulunmuyor. Projedeki 2 oda 1 salon daireler 95 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 130 metrekare büyüklüğe sahip. Marmara Loft projesinde her dairenin 5 metrekare depo alanı bulunuyor. 5 dönümlük alan üzerinde hayata geçirilen Marmara Loft projesi Marmara Denizi ve Prens Adaları manzarasına sahip seçkin bir yaşam sunuyor.

Marmara Loft Lokasyon

Marmara Loft projesi merkezi lokasyonu ile daire sahiplerine ulaşımda avantaj sağlıyor. Yakın çevresinde birçok hastane, okul ve alışveriş merkezinin bulunduğu Marmara Loft projesi metro durağına 1,3 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Viaport AVM’ye 7 kilometre, Maltepe Park AVM ve IKEA’ya 2,8 kilometre, Pendik Marina’ya 5 kilometre, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2,8 kilometre, Kartal sahiline 3 kilometre, Aydos Ormanı’na ise 1 kilometre mesafede yer alıyor.

Marmara Loft Daire Fiyatları 

Marmara Loft projesinde yer alan 2 oda 1 salon daireler 435 bin liradan, 3 oda 1 salon daireler ise 560 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Marmara Loft Teslim Tarihi

Projenin 2018’in Ekim ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

Bunları da beğenebilirsin